Jakość premium

Wejdź na wyższy poziom ultrasonografii. Skorzystaj z rosnących rabatów na aparaty klasy premium i zapewnij swoim pacjentom precyzyjną diagnozę. Czeka na Ciebie bogaty wybór nowych modeli, wersji demo oraz aparatów rekondycjonowanych.

W ofercie znajdziesz między innymi:

-15%

ClearVue 350

Nowoczesny design,
spryt i intuicja

 • Kompaktowe rozmiary

 • Lekka i ergonomiczna konstrukcja

 • Doskonała jakość obrazowania

 • Cicha i komfortowa dla otoczenia praca

-60%

Affiniti 70

Pewność diagnostyczna,
na której możesz polegać

 • Zaawansowana technologia klasy premium

 • Ergonomiczny panel sterowania ułatwiający bezwzrokową obsługę

 • Panel sterowania w formie tabletu, który pełni również funkcję monitora

 • Najwyższa jakość obrazowania

-30%

HD5

Bogactwo funkcji
w przystępnej cenie

 • Wysokiej jakości obrazowanie w różnych obszarach klinicznych

 • Mobilny i łatwy w obsłudze

 • Innowacyjny i funkcjonalny

 • Doskonały do intensywnej eksploatacji

Kim jesteśmy?

Nowe technologie w medycynie to nasza pasja. Dzięki bogatemu doświadczeniu świetnie poruszamy się w branży. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyposażenia dla placówek medycznych, które chcą się rozwijać lub modernizować.

Oferujemy pełną gamę urządzeń PHILIPS HEALTHCARE do najbardziej wymagającej diagnostyki.

Poznaj rabaty najwyższej klasy!

Dostawa w 72h!

Aparaty ClearVue

Już dziś aż 15% rabatu
od cennika standardowego

Modele stockowe objęte rabatem:

ClearVue 350

Dostępne od ręki
rocznik 2016
Gwarancja do 1 lutego 2020 roku

ClearVue 850

Dostępne od ręki
rocznik 2016
Gwarancja do 1 lutego 2020 roku

Aparaty demo HD5 i ClearVue

Już dziś aż 30% rabatu
od cennika standardowego

Modele objęte rabatem:

HD5

dostępne od ręki
rocznik 2017
Gwarancja 6 miesięcy

ClearVue 850

dostępne od ręki
rocznik 2017
Gwarancja 6 miesięcy

ClearVue 650

dostępne od ręki
rocznik 2017
Gwarancja 6 miesięcy

Aparat demo Affiniti 70

Już dziś aż 60% rabatu
od cennika standardowego

Affiniti 70

dostępne od ręki
rocznik 2016
Gwarancja rozruchowa – 3 miesiące
ELASTOGRAFIA STRAIN I SHEAR WAVE W CENIE APARATU
Głowice dostępne oddzielnie

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw swoje dane – skontaktujemy się z Tobą:

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Partner4Medicine Sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie, 64-100 przy pl. Metziga 26 (Administratora danych) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1) w celach marketingowych - przesyłania mi na adres poczty elektronicznej, oraz numer telefonu informacji marketingowych, a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego oraz na profilowanie przez Administratora danych moich danych osobowych w celu przedstawienia mi zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Jednocześnie jestem świadomy/a, iż w/w podmioty są administratorami moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Administratora danych współpracującym z nim podmiotom trzecim i wykorzystanie tych danych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Administratora danych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 j.t. z późn. zm.), tym wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących przez Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t. z późn. zm.)

Klauzula informacyjna

Dane osobowe będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych - reklam, informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora danych oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert, reklam i promocji oraz na profilowaniu danych w celu przedstawienia zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Podanie danych jest dobrowolne.

Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody (w tym prawo żądania usunięcia danych) w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można cofnąć składając oświadczenie do Administratora Danych za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronie internetowej www.p4m.pl). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody.

Wiadomość została wysłana.