O nas

Mówią, że nie ma nic pewnego. Ale czy to prawda?

Owszem, nie da się przewidzieć przyszłości ani nawet jutra. A mimo to poszukujemy pewnego opacia, które pomoże ufnie spojrzeć w przyszłość i iść przed siebie.

Już od 5 lat niezawodnie wspieramy branżę medyczną, również w najtrudniejszych chwilach. Jak to robimy? Służymy wiedzą, doświadczeniem, profesjonalną obsługą i technologią, która wyprzedza czas.

Dziś możemy powiedzieć z całym przekonaniem: Mamy dla Ciebie wsparcie, jakiego Ci trzeba. Niezawodne i na czas.

Pewne wsparcie dla medycyny.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy PHILIPS HEALTHCARE

Monitorujemy puls rynku sprzętu medycznego

Jesteśmy w sercu najnowocześniejszych rozwiązań i technologii

Mierzymy ciśnienie cen konkurencyjnych producentów

Skrupulatnie badamy potrzeby i możliwości finansowe Twojej placówki

Nasz zespół

Szukasz kogoś, kto da Ci pewność, że wybierasz najlepsze rozwiązanie?

Jesteśmy specjalistami, którzy cieszą się zaufaniem w środowisku medycznym. Ty także możesz skorzystać z pewnego wsparcia, które mamy dla medycyny: naszej wiedzy, doświadczenia i profesjonalnej obsługi.

Robimy, co w naszej mocy, by być bliżej Klientów. Mamy coraz więcej placówek, w których zatrudniamy najlepszych fachowców z branży. Dzięki temu możemy dbać o coraz wyższą jakość naszych usług i dobry kontakt z ich odbiorcami.

Jesteśmy przygotowani do wspierania rozwoju każdej placówki medycznej – niezależnie od etapu rozwoju, oczekiwań biznesowych czy możliwości finansowych.

Zobacz wszystkich doradców

Znajdź handlowca

Wybierz województwo na mapie aby znaleźć handlowca w danym regionie.

warmińsko -mazurskie pomorskie dolnośląskie zachodnio -pomorskie lubuskie wielkopolskie kujawsko -pomorskie śląskie łódzkie świętkorzyskie podlaskie lubelskie podkarpackie opolskie małopolskie mazowieckie region północny mazowieckie region środkowy mazowieckie region południowy Warszawa

Podaj miejscowość, województwo lub imię, nazwisko doradcy

Produkty

Wybierz kategorię produktów:

Wyprzedaż produktów

Wejdź na wyższy poziom ultrasonografii. Skorzystaj z wyjątkowych wyprzedaży na aparaty klasy premium i zapewnij swoim pacjentom precyzyjną diagnozę.

W ofercie znajdziesz między innymi:

Zobacz wszystkie produkty wyprzedażowe

Serwis

Wiemy, jak ważne jest poczucie pewności, że wszystko masz pod kontrolą. Dbamy o Twoje bezpieczeństwo pracy i dobro Twoich pacjentów. Dlatego nie kończymy współpracy na sprzedaży urządzeń.

Jesteśmy do dyspozycji zawsze, gdy jesteśmy potrzebni – również po zakupie.

Stworzyliśmy własny zespół specjalistów serwisowych, który wspiera pracę inżynierów serwisowych producenta. Dzięki temu możemy zapewnić komfortową i profesjonalną obsługę serwisową wszystkich naszych ultrasonografów.

Dbamy o to, by nasz serwis był zawsze na najwyższym poziomie.

Serwis

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Szybka reakcja na zgłaszany problem

Profesjonalny zespół inżynierów

Kompleksowa obsługa - przeglądy, konserwacja, rozbudowa itp.

Skontaktuj się z serwisem

Finansowanie

Chcesz mieć pewność, że koszt zakupu nie nadwyręży Twojego budżetu? We współpracy z wiarygodnymi instytucjami finansowymi oferujemy prosty system finansowania oraz komfortowe formy ubezpieczenia zakupionego sprzętu.

Tę ofertę rozwijamy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów, którzy coraz częściej decydują się na zakup aparatu z usługą finansowania. Wypracowany przez nas model biznesowy doskonale wpisuje się w potrzeby rynku, który wymaga konkurencyjnej oferty i szybkiej reakcji na postęp technologiczny.

Dzięki naszej ofercie możesz skorzystać z nowoczesnej technologii medycznej, a jednocześnie nie obciążać swojego budżetu jednorazowym, dużym wydatkiem. Oznacza to wzrost jakości przeprowadzonych badań tu i teraz – bez konieczności odkładania decyzji o modernizacji placówki.

Ekonomiczne bezpieczeństwo placówki

Korzystne warunki współpracy

Szkolenia

Dajemy pewne wsparcie merytoryczne. Stworzyliśmy autorski cykl szkoleń z ultrasonografii dla lekarzy wielu specjalizacji.

Dajemy Ci pewność, że szkolenie jest na najwyższym poziomie.

Zadbaliśmy o profesjonalną kadrę medyczną oraz komfortowe warunki szkolenia. Wszystkim uczestnikom zapewniamy łatwy i wygodny dostęp do aparatury ultrasonograficznej najwyższej klasy.

Dzięki temu zajęcia mają charakter warsztatów, podczas których – razem z wiedzą teoretyczną – można zdobyć praktyczne umiejętności, niezbędne w przeprowadzaniu badania ultrasonograficznego.

Skorzystać z wyszukiwarki, którą stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie.
Znajdź szkolenie dokładnie takie, jakiego potrzebujesz!

Zarejestruj się na szkolenie na www.usgtrener.pl lub telefonicznie 518 295 908

Aktualności

Kontakt

Partner4Medicine

Aleja Krasińskiego 20A

64-100 Leszno

tel 65 545 8080

fax 65 545 8082

e-mail biuro@p4m.pl

Klauzula informacyjna

Dane osobowe będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu marketingowym polegającym na przesyłaniu na wskazany adres e-mail oraz numer telefonu informacji handlowych - reklam, informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora danych oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert, reklam i promocji oraz na profilowaniu danych w celu przedstawienia zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Podanie danych jest dobrowolne.

Osobie udostępniającej danej przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody (w tym prawo żądania usunięcia danych) w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zgodę można cofnąć składając oświadczenie do Administratora Danych za pośrednictwem poczty, poczty elektronicznej, telefonicznie (dane teleadresowe podane na stronie internetowej www.p4m.pl). Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania udzielonej zgody.

Pozostaw nam swoje dane, skontaktujemy się z Tobą

Wyrażam zgodę na gromadzenie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Partner4Medicine Sp. z o. o. z siedzibą w Lesznie, 64-100 przy pl. Metziga 26 (Administratora danych) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (Dz.Urz.UE.l nr 119, str. 1) w celach marketingowych - przesyłania mi na adres poczty elektronicznej, oraz numer telefonu informacji marketingowych, a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego oraz na profilowanie przez Administratora danych moich danych osobowych w celu przedstawienia mi zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji. Jednocześnie jestem świadomy/a, iż w/w podmioty są administratorami moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Administratora danych współpracującym z nim podmiotom trzecim i wykorzystanie tych danych w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Administratora danych drogą elektroniczną zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 j.t. z późn. zm.), tym wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących przez Administratora danych zgodnie z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne (Dz.U. z 2017 r. poz. 1907 j.t. z późn. zm.)

Wiadomość została wysłana.

Biura handlowe

Leszno

Aleja Krasińskiego 20A

64-100 Leszno